Nowa aplikacja Hemms Smart Apartment już do pobrania!

Nowa aplikacja Hemms Smart Apartment już do pobrania!

Informujemy, że wersja aplikacji Hemms Smart Apartment, która powstała dzięki współpracy z S-Labs sp. z o.o. , jest już dostępna do pobrania w App Store. Zapraszamy do testowania!

 Go To Brand dla Hemms!

Go To Brand dla Hemms!

Firma Hemms w ramach wsparcia MŚP w promocji marek produktowych GO TO BRAND (poddziałanie 3.3.3.) otrzymała finansowanie 85% kosztów kwalifikowanych na cele promowania swoich marek produktowych, które dzięki temu mają szansę stać się rozpoznawalne na rynkach zagranicznych. 

Do zobaczenia na targach i wydarzeniach branżowych na całym świecie!

 Zapraszamy do showroomu w Warszawie!

Zapraszamy do showroomu w Warszawie!

Na mocy współpracy z właścicielami marki Estelle Cartwright, system Hemms można do woli testować w nowootwartym Showroom Estelle Cartwight Home przy ul. Bernardyńskiej 16C w Warszawie. Właściciele marki oferują szeroką gamę rozwiązań architektonicznych, dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz, rozwiązań oświetlenia i in. Jest to również salon eksluzywnej mody damskiej i dziewczęcej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i wypróbowania, jak działa nasz system!

Hannover Messe 2017!

Hannover Messe 2017!

Hemms na Hannover Messe 2017!

Mamy przyjemność poinformować, że najnowsze produkty i rozwiązania automatyki budynkowej Hemms będą prezentowane podczas zbliżających się targów w Hannover.

Targi odbędą się w dniach 24-28 kwietnia - zapraszamy do licznych odwiedzin na stoisku innowacyjnych rozwiązań z Małopolski!

 Współpraca z Ekozefir!

Współpraca z Ekozefir!

Miło nam poinformować, że podpisaliśmy umowę partnerską z firmą Ekoklimax-Projekt sp. j., renomowanym producentem innowacyjnych systemów wentylacji wymuszonej dostępnych pod marką Ekozefir .

Dzięki wspólnej pracy rozwojowej produktów już dziś możemy zapewnić kompatybilność systemu Hemms z centralami wentylacyjnymi Ekozefir!

Dzięki zastosowaniu rekuperatorów będziesz mógł cieszyć się świeżym powietrzem w domu i mieszkaniu przy jednoczesnym odzysku ciepła wygenerowanego w budynku.
Od teraz możliwe będzie włączenie tych urządzeń do scenariuszy zadziałania automatyki Hemms, łącząc je z innymi elementami domowej infrastruktury jak ogrzewanie, klimatyzacja czy system detekcji obecności i kontrola dostępu. Od teraz uzbrajając swój alarm nie tylko redukujesz ogrzewanie, czy wyłączasz klimatyzację ale również zmieniasz nastawy wentylacji. Wszystko bez Twojego nadmiernego zaangażowania. Efekty są również bardzo wymierne w postaci jeszcze niższych rachunków za ogrzewanie i energię elektryczną.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz na stronę naszego partnera: http://ekozefir.pl/

 

 

Tydzień Zrównoważonej Energii w Krakowie!

Tydzień Zrównoważonej Energii w Krakowie!

Serdecznie zapraszamy na Tydzień Zrównoważonej Energii, który odbędzie się na Wydziale Energetyki i Paliw na AGH w dniach 16 - 20 Maja. Jest to ogólnopolskie wydarzenie energetyczne mające na celu przybliżenie wiedzy na temat efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

Program zawiera wiele atrakcji takich jak:
- Międzynarodowa Konferencja Naukowa SEED’2016
- Park Energetyczny
- Studencka Konferencja Energia – Ekologia – Etyka
- Szkolenia tematyczne dla osób szczególnie zainteresowanych tematyką TZE,
- Wyjazdy naukowe do firm energetycznych,
- Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i wiele innych.


Przyszłcych instalatorów i specjalistów z szerokiego wachlarza branż technicznych, których kształci Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie zapraszamy na nasze stanowisko w bezpośrednim sąsiedztwie budynku Wydziału Energetyki i Paliw.

  Apartamenty Neptun Park - nadmorski prestiż

Apartamenty Neptun Park - nadmorski prestiż

Prestiżowa dzielnica Gdańska - Jelitkowo - będzie bogatsza o inwestycję Neptun Park. Osiedle zatopione w zielone starodrzewy, otoczone przedwojennymi willami to idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz szybki dojazd do centrum Gdańska. Każdy mieszkaniec Neptun Park będzie mógł podwyższyć komfort korzystania ze swojego mieszkania wyposażając je w system Hemms.

Zapraszamy do biura sprzedaży pod adresem:
ul. Wypoczynkowa 6-16 80-341 Gdańsk

oraz na wirtualny spacer.

 Inteligencja Hemms w standardzie przy DEKERTA 8!

Inteligencja Hemms w standardzie przy DEKERTA 8!

Cały budynek i każde mieszkanie z osobna będą wyposażone w inteligencję systemu Hemms w inwestycji dewelopera TITAN LUX przy Dekerta 8 w Krakowie.

Ten nowoczesny, estetycznie wykończony i świetnie zaaranżowany budynek, usytuowany jest w tętniącej świeżością i życiem okolicy Zabłocia.

Widać, że inwestor dba o najdrobniejsze detale i komfort przyszłych mieszkańców :)

Zapraszamy do śledzenia tej inwestycji na www.dekerta8.pl.

  Nowa siedziba Hemms!

Nowa siedziba Hemms!

Uprzejmie informujemy, że naszą nową siedzibą jest Małopolski Park Technologii Informacyjnych, będący najnowszą ofertą Krakowskiego Parku Technologicznego!

"Położony na atrakcyjnym dla branży technologicznych południu Krakowa park oferuje wysokich standardów przestrzeń biurową, jak również stanowi miejsce, na którego korytarzach mijają się fachowcy i pasjonaci wielu dziedzin powiązanych z innowacjami."

Adres nowego biura to: ul. Podole 60, 30-394 Kraków. Zapraszamy do lokalu biurowego nr 1.12!

  Ville Skalica wyposażone w system Hemms!

Ville Skalica wyposażone w system Hemms!

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę z deweloperem Avalon Development SA, w ramach której w Ville Skalica zainstalowany zostanie system Hemms. Już od poniedziałku trwają prace naszych instalatorów, aby jak najszybciej umożliwić przyszłym mieszkańcom zaprojektowanie własnego systemu. Wersja podstawowa, która oferowana jest w standardzie, będzie miała możliwość szerokiej rozbudowy (m.in. sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem i oświetleniem).

Ville Skalica to wymarzone rozwiązanie zarówno dla osób ceniących spokój, prywatność oraz wygodę mieszkania w domu położonym w kameralnym otoczeniu jak również dla pragnących znaleźć wygodne i atrakcyjne miejsce dla rodziny. Niska zabudowa idealnie harmonizuje z istniejącymi budynkami oraz zaaranżowanym wokół terenem. Domy będą w pełni ogrodzone, zapewniając tym samym mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa.

Zapraszamy na stronę inwestycji oraz do biura sprzedaży!

 

   Współpracujemy z Galinvest!

Współpracujemy z Galinvest!

Kolejną inwestycją, w której będziecie mogli cieszyć się pełną funkcjonalnością systemu Hemms, będzie RIVERSIDEW ramach tej inwestycji podjęliśmy współpracę z deweloperem Galinvest.

Riverside to nowocześnie zaprojektowana inwestycja zlokalizowana na Zabłociu, które jest jedną z prężniej rozwijających się dzielnic w Krakowie. Na najbardziej wymagających czekają apartamenty z widokiem na Wisłę i rozległymi tarasami!

Zapraszamy do biura sprzedaży naszego partnera i na osiedleriverside.pl

   System Hemms w inwestycji PRĄDNIK PARK!

System Hemms w inwestycji PRĄDNIK PARK!

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy współpracę z deweloperem GAMA-M, mającym w swojej ofercie prestiżowe inwestycje na terenie całego Krakowa. Nasze wspólne działania dotyczyć będą inwestycji PRĄDNIK PARK.

Inwestycja ta, to trzy budynki z ekspozycją na wschód-zachód. Wszytkie budynki zostaną przygotowane pod instalację systemu Hemms tak, aby każdy mieszkaniec, decydując się na system inteligentnego domu, mógł dobrać funkcjonalności według swojego uznania.

Zapraszamy do biura sprzedaży i na www.pradnikpark.pl.

 

 

  SmartWatch już w akcji!

SmartWatch już w akcji!

Od kilku dni nasza firma może poszczycić się nowym produktem, który tylko z pozoru przypomina gadżet. Już nie ma potrzeby poszukiwać telefonu czy tabletu, a tym bardziej podchodzić do termostatów czy wyłączników, aby Twój dom lub apartamenty dostosowywał się do Twoich oczekiwań lub potrzeb. Jest za ciepło lub za zimno, a może za jasno lub czujesz się zagrożony – sięgnij do swojego nagdarstka – tam znajdziesz pomoc i odzyskasz kontrolę.

Wielka premiera aplikacji Hemms w zegarku na Tygodniu Zrównoważonej Energii organizowanej przez Wydział Energetyki i Paliw AGH w dniach 8-12 czerwca na terenie Uczelni. Firma Hemms jest partnerem biznesowym tego cyklicznego wydarzenia. Zapraszamy na nasze stoisko w dniu 11. czerwca.

Do zobaczenia!

  System Hemms w Willi Excelsior

System Hemms w Willi Excelsior

Miło nam poinformować, iż system Hemms znalazł nowego nabywcę w Zakopanem. Po wielkim sukcesie w Willi Carlton inwestor postanowił zainwestować w naszą technologię w swoim drugim obiekcie – Willi Excelsior. Już za kilka miesięcy klienci pensjonatu będą mogli cieszyć się podwyższonym standardem swoich pokoi a zarządca optymalizacją zużycia energii.

Na zdjęciu oba pensjonaty w blasku Słońca wschodzącego nad naszymi pięknymi górami.

Urocze miejsce z klimatem, uroczy klimat miejsca – zapraszamy do pobytu.

 Szkolenie w Katowicach zakończone!

Szkolenie w Katowicach zakończone!

We wtorek, 16 grudnia, odbyło się szkolenie, podczas którego uczestnicy zapoznali się
z innowacyjnym systemem automatyki budynkowej firmy Hemms.

Szkolenie zakończyło się konkursem polegającym na zaprogramowaniu prostej instalacji działającej na instalacji pokazowej. Zwycięzcami konkursu został duet Bartosz Fabia - Daniel Rudnicki z firmy Gore-Tech z Bielska-Białej i w nagrodę otrzymali najnowszego iPod’a Shuffle firmy Apple – serdecznie gratulujemy! 

Dziękujemy firmie Siemens sp. z o.o. za pomoc w organizacji szkolenia.

Na kolejne zapraszamy wkrótce!

Szkolenie dla integratorów w Katowicach

Szkolenie dla integratorów w Katowicach

Firma Hemms serdecznie zaprasza na szkolenie integratorów z województwa śląskiego pt. "Programowanie Home Server’a HEMMS - integracja protokołów KNX i CAN”, które odbędzie się 16 grudnia 2014 roku w Katowicach w biurze firmy Siemens Polska sp. z o.o. przy ul. Gawronów 22.

W ramach szkolenia chcielibyśmy zapoznać uczestników z systemem automatyki budynkowej oraz innymi innowacyjnymi rozwiązaniami firmy Hemms:
 – Home server'em produkcji Hemms sp. z o.o.
 – Hemms Instalatorem - intuicyjnym narzędziem do programowania
 – aplikacją na urządzenia mobilne (iOS)
 – systemem Synco Living firmy Siemens

Pod koniec szkolenia przeprowadzony zostanie konkurs, w którym do wygrania będzie najnowszy iPOD Shuffle firmy Apple.

 

Serdecznie zapraszamy

System Hemms w prestiżowej inwestycji!

System Hemms w prestiżowej inwestycji!

Miło nam poinformować, że system Hemms będzie częścią luksusowych apartamentów autorstwa światowej sławy biura projektowego K. Ingarden, J. Ewý – Architekci.

System określony jest przez samego inwestora jako  oszczędne, ekologiczne i elitarne rozwiązanie, dające poczucie bezpieczeństwa, komfortu oraz definiujące na nowo rozumienie wysokiego standardu życia.

Inwestycja firmy Proxima-Service sp. z o.o. powstaje w prestiżowej lokalizacji przy ul.Piastowskiej tuż przy Błoniach w ścisłym centrum Krakowa. Projekty oraz postępy prac inwestora można śledzić na www.antracita.pl  

 

  Szkolenie w Warszawie zakończone !

Szkolenie w Warszawie zakończone !

W czwartek, 25 września, odbyło się szkolenie, podczas którego uczestnicy zapoznali się
z systemem firmy Siemens sp. z o.o. Synco 700 do komunikacji między urządzeniami HVAC dla małych lub średnich budynków wielofunkcyjnych oraz innowacyjnym systemem automatyki budynkowej firmy Hemms.

Szkolenie zakończyło się konkursem polegającym na zaprogramowaniu prostej instalacji działającej na instalacji pokazowej. Zwycięzcą konkursu został Pan Artur Popiel z firmy Comech Sp. z o.o. i w nagrodę otrzymał najnowszego iPod’a Shuffle firmy Apple – serdecznie gratulujemy! 

Dziękujemy firmie Siemens sp. z o.o. za pomoc w organizacji szkolenia.

Na kolejne zapraszamy wkrótce!

  Szkolenie w siedzibie Siemens sp. z o.o. w Warszawie

Szkolenie w siedzibie Siemens sp. z o.o. w Warszawie

25 września 2014 roku w siedzibie firmy Siemens Polska sp. z o.o. w Warszawie przy ul. Żupniczej 11 odbędzie się szkolenie pt. "Programowanie Home Server’a HEMMS - integracja protokołów KNX I CAN”.

Uczestnicy będą mogli zapoznać się z systemem automatyki budynkowej oraz innymi innowacyjnymi rozwiązaniami firmy Hemms:
 – Home server'em produkcji Hemms sp. z o.o.
 – Hemms Instalatorem - intuicyjnym narzędziem do programowania
 – aplikacją na urządzenia mobilne (iOS)
 – systemem Synco Living firmy Siemens

Pod koniec szkolenia przeprowadzony zostanie konkurs, w którym do wygrania będzie najnowszy iPOD Shuffle firmy Apple.

Serdecznie zapraszamy!

 Archiwum zużycia mediów w najnowszej wersji aplikacji!

Archiwum zużycia mediów w najnowszej wersji aplikacji!

Teraz możesz sprawdzić ile złotych wydałeś na oświetlenie w konkretnym dniu lub okresie i porównać koszta z innym przedziałem czasowym. Masz kontrolę oraz możliwość analizy.
Nowa wersja naszej aplikacji pojawiła się w App Store. Wzbogacona o archiwum oraz zaawansowaną edycję przebiegu zachowania systemu. Przetestuj za darmo już dziś!
 

  Szkolenie w Rzeszowie zakończone!

Szkolenie w Rzeszowie zakończone!

W piątek, 27 czerwca, odbyło się szkolenie dla integratorów automatyki budynkowej z woj. podkarpackiego. Uczestnicy mogli się zapoznać z programem Hemms Instalator, który umożliwia intuicyjne programowanie systemu.

Podczas szkolenia uczestnicy musieli wykazać się nabytą wiedzą, a w ramach konkursu zaprogramować prostą instalację działającą na instalacji pokazowej. Zwycięzcą został Pan Błażej Różański z firmy ZIE Różański, który w nagrodę otrzymał najnowszego iPod’a Shuffle firmy Apple – serdecznie gratulujemy!

Na kolejne szkolenie zapraszamy integratorów z Warszawy.

 Szkolenie dla integratorów w Rzeszowie

Szkolenie dla integratorów w Rzeszowie

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkie zainteresowane osoby na kolejne szkolenie dla przyszłych  integratorów systemu Hemms. Szkolenie odbędzie się 27 czerwca (piątek) w Rzeszowie, ul. Rynek 8. Zapraszamy od godziny 10.

Zgłoszenia prosimy przesyłać pod adres: robert.czekaj@hemms.pl, tel.698 080 581

 KISB - Wrocław 2014

KISB - Wrocław 2014

Wczoraj zakończyła się Konferencja Inteligentnych Systemów Budynkowych 2014 we Wrocławiu. Wśród liderów systemów automatyki nie mogło zabraknąć Hemms. Nasz wykład został nagrodzony wyróżnieniem, a stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Organizatorom bardzo dziękujemy, cieszymy się z nowo poznanych osób i nawiązanych kontaktów. Mamy nadzieję na spotkanie również w przyszłym roku

  Hemms na Konferencji Inteligentnych Systemów Budynkowych

Hemms na Konferencji Inteligentnych Systemów Budynkowych

To już drugi rok jesteśmy częścią inicjatywy KISB. Konferencja i spotkanie integratorów KNX daje możliwość poruszenia problemów i niejasności systemu oraz zapoznania się z nowościami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykład prezesa Hemms sp. z o.o. pt. "Wizualizacja dla KNX - szybko, prosto i ergonomicznie!"

 MTI 2014 - Dziękujemy

MTI 2014 - Dziękujemy

To był bardzo intesywny i owocny dzień! Dziękujemy wszystkim uczestnikom Małopolskich Targów Innowacji za odwiedzenie naszego stanowiska. Wobec dużego zainteresowania systemem inteligentnego domu Hemms zapraszamy do naszego showroomu przy ul. Starowiślnej 40. W celu umówienia się na pokaz prosimy dzwonić pod numer: 698 887 577. Zdjęcia dzięki uprzejmości DLJM System.

Hemms na Małopolskich Targach Innowacji

Hemms na Małopolskich Targach Innowacji

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 11 na Małopolskich Targach Innowacji odbywających się dziś na Małym Rynku w godzinach 10-18.

TZE - Dziękujemy

TZE - Dziękujemy

Dziękujemy uczestnikom Tygodnia Zrównoważonej Energii za zainteresowanie stoiskiem. Mamy nadzieję, że udało nam się przybliżyć Wam ideę inteligentnego domu oraz przekonać, że inteligentny system powinien być częścią każdego energooszczędnego domu. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować organizatorom za profesjonalną organizację i obsługę stoisk.

Do zobaczenia za rok!

 Hemms na TZE!

Hemms na TZE!

Serdecznie zapraszamy na II Tydzień Zrównoważonej Energii, który odbędzie się na Wydziale Energetyki i Paliw na AGH w dniach 19-23 maja. Jest to ogólnopolskie wydarzenie energetyczne mające na celu przybliżenie wiedzy na temat efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii. Program zawiera wiele atrakcji takich jak:

- VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna Energia - Ekologia - Etyka, Park Energetyczny (tj. pokaz urządzeń lub modeli urządzeń stosowanych w branżach związanych tematycznie ze zrównoważoną energią),

- Szkolenia tematyczne dla osób szczególnie zainteresowanych tematyką TZE,
- Wyjazdy naukowe do firm energetycznych,
- Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i wiele innych.

Przyszłcych instalatorów i specjalistów z szerokiego wachlarza branż technicznych, których kształci Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie zapraszamy na nasze stanowisko  w bezpośrednim sąsiedztwie budynku Wydziału Energetyki i Paliw.

 Aplikacja dla iPad już w AppStore

Aplikacja dla iPad już w AppStore

Nasza aplikacja przeznaczona dla iPad'a dostępna już w Apple AppStore. Zapraszamy do testowania: https://itunes.apple.com/pl/app/hemms-home-center/id834314094?mt=8

Konto demo:

LOGIN: simhemms
PASSWORD: sim

   Kolejne szkolenie dla integratorów za nami!

Kolejne szkolenie dla integratorów za nami!

Wczoraj, 26 marca 2014, po raz kolejny w Hotelu Qubus odbyło się szkolenie dla integratorów automatyki budynkowej. Uczestnicy mogli się zapoznać z programem Hemms Instalator, który umożliwia intuicyjne programowanie systemu.

Podczas szkolenia odbyła się oficjalna premiera najnowszej aplikacji Hemms Home Control na iPada z iOS 7!

Na koniec szkolenia uczestnicy musieli wykazać się nabytą wiedzą i w ramach konkursu zaprogramować prostą instalację działającą na instalacji pokazowej. Zwycięzcą został Dariusz Grzybowski z firmy DG ELPRO, który w nagrodę otrzymał najnowszego iPod’a Shuffle firmy Apple – serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy wkrótce na kolejne szkolenia.

Szkolenie dla integratorów automatyki budynkowej

Szkolenie dla integratorów automatyki budynkowej

30 stycznia w Hotelu Qubus odbyło się szkolenie dla integratorów automatyki budynkowej. Uczestnicy mogli się zapoznać z programem Hemms Instalator, który umożliwia intuicyjne programowanie systemu. Ponadto zaprezentowaliśmy nową aplikację na tablety dla iOS 7.

Na koniec szkolenia odbył się konkurs, w którym uczestnicy musieli wykazać się nabytą wiedzą i zaprogramować prostą instalację działającą na instalacji pokazowej. Zwycięzcą został Pan Artur Jaszczur z firmy Qumax, który w nagrodę otrzymał najnowszego iPod’a Touch firmy Apple – serdecznie gratulujemy! Dziękujemy wszystkim za przybycie. 

Zapraszamy wkrótce na kolejne szkolenie.

Hemms oficjalnym dystrybutorem produktów automatyki budynkowej KNX firmy Siemens Polska

Hemms oficjalnym dystrybutorem produktów automatyki budynkowej KNX firmy Siemens Polska

Firma Hemms została oficjalnym dystrybutorem produktów automatyki budynkowej KNX firmy Siemens Polska sp. z o.o..

Wspólnie wdrażamy technologię Synco Living – unikalne na rynku rozwiązanie do bezprzewodowego sterowania ogrzewaniem z wykorzystaniem protokołu KNX RF, dostępne z poziomu Twojego urządzenia mobilnego z wykorzystaniem wizualizacji Hemms. System ten został już zainstalowany w Showroomie. Zapraszamy do oglądania.

Hemms została oficjalnym partnerem biznesowym Legrand Polska

Hemms została oficjalnym partnerem biznesowym Legrand Polska

Firma Hemms została oficjalnym partnerem biznesowym Legrand Polska sp. z o.o.. Wraz z francuskim liderem w zakresie sprzętu elektroinstalacyjnego rozwijamy system bezprzewodowy w standardzie ZigBee.

Już wkrótce najnowsze moduły bezprzewodowe do sterowania oświetleniem, roletami i wiele więcej najwyższej jakości będą dostępne w ofercie Hemms.

Hemms Home Control w App Store

Hemms Home Control w App Store

W dniu dzisiejszym nasza aplikacja pomyślnie przeszła weryfikację działu technicznego Apple Store i oficjalnie jest dostępna dla użytkowników urządzeń z oprogramowaniem iOS.

Zapraszamy do klikania! Pobierz aplikację i wpisz login: simhemms, hasło: sim a znajdziesz się w symulatorze Świata Hemms.

 Otworzyliśmy Showroom - sprawdź jak działa system Hemms

Otworzyliśmy Showroom - sprawdź jak działa system Hemms

Miło nam poinformować, że 10 listopada otworzyliśmy Showroom, w którym każdy może przetestować działanie naszego systemu na urządzeniach mobilnych. Z poziomu aplikacji można sterować oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, obwodami elektrycznymi, czy oświetleniem LED. 

Lokal znajduje się na ul. Starowiślnej 40 w Krakowie – serdecznie zapraszamy!

Premiera systemu Hemms w willi Carlton w Zakopanem

Premiera systemu Hemms w willi Carlton w Zakopanem

Wczoraj w willi Carlton w Zakopanem odbyła się premiera systemu Hemms. Zaproszeni goście  mogli zapoznać się z możliwościami systemu oraz przetestować aplikację w wersji beta.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy wkrótce na pierwsze szkolenia z projektowania i programowania systemu Hemms.

Hemms i nasz HomeSerwer otrzymał certyfikat CE

Hemms i nasz HomeSerwer otrzymał certyfikat CE

Już jest! Wszystkie moduły produkcji Hemms i nasz HomeSerwer przeszły pomyślnie testy w akredytowanym laboratorium i otrzymały certyfikaty CE. Oznacza to, ze oficjalnie możemy ogłosić premierę systemu!

Niebawem zapraszamy na pierwsze szkolenia i prezentacje pokazowe w naszym Showroomie na ul. Starowiślnej 40 w Krakowie.

Konferencja Inteligentnych Systemów Budynkowych

Konferencja Inteligentnych Systemów Budynkowych

Hemms został zaproszony do udziału w konferencji KISB - Konferencja Inteligentnych Systemów Budynkowych. 
Wśród innych specjalistów w branży zaprezentujemy temat "Hemms - nowy polski Home Server integrujący KNX, CAN oraz ZigBee". 

Zapraszamy do spotkania już 4 - 5 czerwca, Politechnika Wrocławska

Małopolskie Targi Innowacji

Małopolskie Targi Innowacji

Nasza firma wśród liderów innowacyjności Małopolski.

Zapraszamy na spotkanie podczas Małopolskich Targów Innowacji już 5 czerwca - Mały Rynek w Krakowie, Stoisko 30

Hemms na konferencji

Hemms na konferencji "Neurotechnologie jako przykład transferu wiedzy"

Wystąpienie Hemms w najbliższym tygodniu na konferencji "Neurotechnologie jako przykład transferu wiedzy" 26 Marca 2013 roku w Krakowie, w Szpitalu im. Jana Pawła II. 

Gorąco zapraszamy do udziału.

Konferencja InTraMed

Konferencja InTraMed

Udział Hemms w konferencji InTraMed w Szpitalu Jana Pawła II. Tytył konferencji "Automatyka w "służbie" zdrowia", 19 Marca 2013.

Hemms na targach Budma 2013 w Poznaniu

Hemms na targach Budma 2013 w Poznaniu

Hemms i nasze innowacyjne rozwiązania zagościły na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma 2013 w Poznaniu.

Nasz udział w konferencji

Nasz udział w konferencji "Perspektywy rozwoju rynku VC w Polsce"

Nasza firma, jako jedna z dwóch spółek reprezentować będzie Kraków na konferencji "Perspektywy rozwoju rynku VC w Polsce".