1. Idea i pomysł
Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością wyjaśnimy Ci działanie systemu centralnego sterowania, pomożemy wybrać poszczególne elementy, oraz przygotujemy wstępną kalkulację.
2. Wycena wdrożenia i instalacji
Po obejrzeniu budynku lub mieszkania, lub po analizie projektu, jesteśmy w stanie przygotować dopasowaną i dokładną wycenę. Jeśli przeprowadzasz remont, skontaktuj nas ze swoim wykonawcą, a wszystko za Ciebie z nim omówimy.
3. Oferta w 1 dzień
Już na następny dzień mamy przygotowaną dla Ciebie kompleksową ofertę, jesteśmy gotowi do realizacji Twojego marzenia zamieszkania w bezpiecznym i inteligentnym domu.
4. Instalacja systemu
Jeśli jesteś w trakcie remontu, nasi specjaliści pojawiają się na etapie prac związanych z elektryką. Jeśli mieszkanie lub dom są już wykończone, jesteśmy dostępni kiedy tylko jest to dla Ciebie najwygodniejsze. Wszelkie prace instalacyjne i konfiguracja systemu automatyki domu do Twoich potrzeb zajmują, od jednego dnia, do tygodnia.
5. Przyjemność z korzystania
System zdalnego sterowania jest już zintegrowany i gotowy do zarządzania Twoim inteligentnym domem i mieszkaniem. Przez cały czas służymy pomocą, i w każdej sytuacji pomagamy dostosować ustawienia do Twoich wymagań. Nasza praca jest naszą pasją.
Dowiedz się więcej
Masz dość biegania po pokojach, gaszenia świateł?
Skontaktuj się z nami!