• Paweł Wajss

  Paweł Wajss

  Prezes Zarządu

  Dane kontaktowe

  pawel.wajss@hemms.pl

  Klika słów o mnie

  Pierwszy absolwent Międzywydziałowej Szkoły Energetyki. Swoje doświadczenie zdobywał biorąc udział w projektach badawczych z zakresu technologii termicznej oraz efektywności energetycznej. W ramach swojej działalności, zajmował się techniką solarną, dzięki czemu zdobył bardzo duże doświadczenie w tym zakresie. W latach 2009-2011 Pracownik AGH w Krakowie oraz Stowarzyszenia The Krakow Institute for Sustainable Energy.
  Pełen motywacji oraz zapału doktorant KIC PhD School, scalający zespół, koordynujący działania i sprawiający, że praca staje się pasją i przyjemnością.

 • Przemysław Zieliński

  Przemysław Zieliński

  Wiceprezes Zarządu

  Dane kontaktowe

  przemyslaw.zielinski@hemms.pl

  Klika słów o mnie

  Zwolennik interdyscyplinarnego podejścia do nauki i biznesu. Doświadczenie zdobywał jako koordynator projektu CambridgePYTHON oraz współorganizator Letnich Praktyk Badawczych organizowanych przez IBS PAN oraz CZM IMPAN. Wykształcenie zdobywał na Uniwersytecie Warszawskim w Katedrze Językoznawstwa Ogólnego, Wschodnioazjatyckiego Porównawczego i Bałtystyki.
  Prywatnie miłośnik podróży, które, jego zdaniem, poza odkrywaniem nowych kultur i nauki języków, pozwalają poznać samego siebie i stanowią doskonałą perspektywę spojrzenia na życie. Entuzjasta i instruktor pokera Texas Holdem, w którym reprezentował Polskę na międzynarodowych turniejach. Amator kuchni meksykańskiej i japońskiej. W wolnym czasie praktyk sportów drużynowych, żeglarstwa oraz subtelnego poczucia humoru.

 • Jan Krawczyk

  Jan Krawczyk

  Dyrektor operacyjny

  Dane kontaktowe

  jan.krawczyk@hemms.pl

  Klika słów o mnie

  Pasjonat nowych technologii energetycznych oraz poprawy efektywności energetycznej. Specjalizujący się w sektorze budowlanym i finansach. Doświadczenie zdobywał podczas pracy analityka na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz specjalisty w KISE, The Krakow Institute for Sustainable Energy. Doktorant AGH, absolwent wydziału Energetyki i Paliw tej uczelni oraz wydziału Odnawialnych Źródeł Energii Uniwersytetu Islandii/ RES The School for Renewable Energy Science.
  Entuzjasta nowych technologii, motoryzacji i muzyki soul. Początkujący fotograf (bardziej zapał, niż umiejętności). Miłośnik podróży, dobrego jedzenia, spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, oraz swojego psa.

 • Paweł Gierszewski

  Paweł Gierszewski

  Dyrektor produkcji

  Dane kontaktowe

  pawel.gierszewski@hemms.pl

  Klika słów o mnie

  Absolwent Politechniki Gdańskiej, Wydziału Elektrotechniki i Automatyki. Stypendysta University of Birmingham/ Electronic and Electrical Engineering. Inżynier prowadzący projekty energetyczne w Polsce, Australii i Macedonii. Kierunki zainteresowań zawodowych to przede wszystkim innowacje w elektrotechnice i automatyce. Konsekwentny w dążeniu do celu, a przy tym ceniący pracę z ludźmi.
  Prywatnie osoba otwarta i aktywna, spędzająca czas na podróżach z rodziną. Kibic piłki nożnej i siatkówki. W wolnym czasie spotyka się z przyjaciółmi i majsterkuje.

 • Grzegorz Rudziński

  Grzegorz Rudziński

  Dane kontaktowe

  grzegorz.rudzinski@hemms.pl

  Klika słów o mnie

  Automatyk, elektronik oraz informatyk, z wykształcenia i zamiłowania. Obecnie zgłębia tajniki energetyki odnawialnej, którą próbuje integrować, korzystając z zdobytego wcześniej doświadczenia i wykształcenia. Wieloletni pracownik działu utrzymania ruchu, zna problemy i bolączki automatyki przemysłowej. Skończył elektromechatronikę na wydziale elektrycznym Politechniki Gdańskiej, w międzyczasie kończąc kurs informatyczny.
  Stara się wykorzystywać zdobytą wiedzę, aby było sprawniej, szybciej, lepiej.

 • Piotr Andruszko

  Piotr Andruszko

  Dane kontaktowe

  piotr.andruszko@hemms.pl

  Klika słów o mnie

  Absolwent Automatyki i Robotyki na AGH w Krakowie na wydziale EAIiE. Swoje doświadczenie zdobywał biorąc udział w licznych szkoleniach i projektach krajowych oraz międzynarodowych reprezentując uczelnie m.in. w programie: IPNeT – Modern Data Transfer Standards for Industrial Automation w Bułgarii. Od początku związany z branżą automatyki oraz produkcyjną, pracując dla takich firm jak Delphi oraz ABB. Swoje zainteresowania zawodowe wiąże z systemami BMS oraz odnawialnymi źródłami energii. Ceni sobie profesjonalizm oraz determinację w dążeniu do celu. Otwarty na innych ludzi i liczący się z ich zdaniem.
  Pasjonat niezależnego podróżowania, gdyż to właśnie ono jest źródłem inspiracji i wielu kreatywnych pomysłów. Miłośnik poznawania nowych smaków kulinarnych, które przenosi do swojej kuchni. Wolny czas spędza aktywnie uprawiając wspinaczkę sportową, biegając oraz żeglując. Relaksuje się przy klimatycznej muzyce oraz butelce dobrego wina.

 • Damian Szmurło

  Damian Szmurło

  Dane kontaktowe

  damian.szmurlo@hemms.pl

  Klika słów o mnie

  Pasjonat elektroniki - majsterkuje już od najmłodszych lat. Niedługo absolwent Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Wielokrotny stypendysta nagrody Rektora dla najlepszych studentów.
  Specjalizuje się w integracji oprogramowania ze sprzętem oraz zagadnieniach systemów embedded. Obecnie jego zainteresowania skupiają się na problematyce optymalizacji układów zasilania. Konsekwentnie dąży do realizacji powierzonych mu celów. W wolnych chwilach entuzjasta dobrego kina.

Dowiedz się więcej
Masz dość biegania po pokojach, gaszenia świateł?
Skontaktuj się z nami!