Hemms, lider nowoczesnych technologii sterowania centralnego.

Nasze systemy centralnej kontroli wykonane są z wielką pasją, zaangażowaniem i przy udziale specjalistów w dziedzinie automatyki budynków i sterowania. Ponadprzeciętna jakość, profesjonalne działanie, wysoka funkcjonalność oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta, to cechy które zbudowały naszą markę. W skład Hemms wchodzą głodni sukcesów, młodzi, inteligentni absolwenci najlepszych uczelni w Polsce. Firmę tworzą ludzie z pasją podchodzący do technologii, nowoczesnych rozwiązań i bezpieczeństwa budowanych obiektów.

Jak narodził się Hemms?

W 2007 rozpoczęliśmy swoją działalność w dziedzinie systemów grzewczych i solarnych, a w 2008 roku stworzyliśmy pierwszy sterownik do zarządzania energią cieplną w budynkach. W 2009 roku, w ramach konkursu organizowanego przez CambridgePYTHON, oraz przy współpracy z firmą McKinsey&Company, udało nam się znaleźć nowe podejście do zagadnienia centralnego sterowania domem i automatyki budynku, gdzie podstawą jest efektywna funkcjonalność oraz wykorzystanie w jak największym zakresie już istniejącej infrastruktury budynku.

Obecnie, już pod marką Hemms, doświadczenie związane z działalnością firmy umożliwiło nam dostrzeżenie braków, powodujących, że energia cieplna oraz elektryczna nie są optymalnie wykorzystywane, co postanowiliśmy zmienić. Zależy nam na tym, aby pokazać, że bezpieczeństwo i automatyka budynkowa to pasjonujące dziedziny bardzo istotnie wpływające na standard obiektu, komfort i wygodę jego użytkowania. Od samego początku naszym głównym założeniem było stworzenie produktu, który ułatwi ludziom życie. Stąd wielki wysiłek, jaki włożyliśmy w poszukiwanie optymalnego rozwiązania – produktu o szerokim zastosowaniu, który przyniesie użytkownikowi nie tylko oszczędności, ale podniesie jego komfort i bezpieczeństwo.

Hemms tylko najlepsze rozwiązania

Najwyższej jakości technologie to jeden z filarów Hemms. Od samego początku firma inwestuje nie tylko w najlepsze rozwiązania sprzętowe, ale dba także o ciągły rozwój narzędzi programistycznych, pomagających klientom sprawnie zarządzać usługami. Są one bardzo zaawansowane technicznie, ale równocześnie proste i intuicyjne w obsłudze.

Celem naszego działania jest wypełnianie oczekiwań naszych Klientów z najwyższą starannością i oferowanie im najnowocześniejszych technologii zabezpieczeń i centralnego sterowania.

Dowiedz się więcej
Masz dość biegania po pokojach, gaszenia świateł?
Skontaktuj się z nami!